GRAFAPOL-BIS

NASZA MISJA

Naszą misją jest przede wszystkim współpraca z klientami na zasadach partnerstwa. Ciągły rozwój oraz doszkalania naszych umiejętności pozwalają na innowacyjność w obszarze produkcji rozcieńczalników oraz ich dystrybucji w najwyższym standardzie, w sposób przyjazny dla środowiska. Szeroki wachlarz dostawców oraz profesjonalne rozwiązania logistyczne dają nam możliwość uzyskania konkurencyjnych cen, co umożliwia nam współpracę z liderami na ryku światowym. Poszerzające się grono zadowolonych klientów jest dla nas największym ukontentowaniem.

 

GENEZA FIRMY

Wysokie zapotrzebowanie na rozcieńczalniki w naszej okolicy skłoniło założyciela firmy, Tadeusza Chlebowicza do rozpoczęcia działania w branży fleksograficznej. W ten sposób w 1994 roku powstał GRAFAPOL, producent i dystrybutor rozcieńczalników. Na początku działalności dostarczaliśmy produkty do lokalnych firm, jednak zaangażowanie, profesjonalizm oraz wysoki standard obsługi przyczynił się do umocnienia naszej pozycji na rynku oraz poszerzenia zakresu obsługiwanego obszaru. Znaczny rozwój branży fleksograficznej w Polsce miał wpływ na zwiększenie zakresu działalności naszej firmy. Podjęto więc decyzję o zmianie siedziby. Została ona wyposażona w zmodernizowaną halę produkcyjno-magazynową, dwa zbiorniki oraz dużą przestrzeń biurową, która pozwoliła na zwiększenie wykwalifikowanego zespołu. Dzięki tym udoskonaleniom zaczęliśmy współpracować z przedsiębiorstwami z innych branż, poszerzyliśmy portfolio oraz zwiększyliśmy park logistyczny, dostosowując go do rosnących wymagań klienta.

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy rozcieńczalników. Oferujemy kompozycje rozcieńczalnikowe, które przygotowujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, po wcześniejszych konsultacjach z naszymi odbiorcami. W naszej ofercie znajdują się również surowce chemiczne wiodących światowych producentów z którymi współpracujemy od początku powstania firmy. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa z branży poligraficznej, farb i lakierów, chemii budowlanej, farmaceutycznej, kosmetycznej oraz wielu innych gałęzi przemysłu. Dostawy realizujemy w beczkach 200l, paletopojemnikach 1000l, a także cysternach. Towar dostarczamy własną zmodernizowaną flotą, co pozwala zachować terminowość dostaw. Różne gabaryty samochodów dostawczych oraz cysterny pozwalają nam zaopatrywać zarówno małych jak i dużych klientów.